Wesele

Wideofilmowanie ślubów Wrocław

Wykonujemy wszelkiego rodzaju filmy weselne realizowane wysokiej
jakości kamerami cyfrowymi. Nasz zespół kamerzystów i montażystów posiada wieloletnie doświadczenie dzięki czemu powstałe filmy charakteryzują się nie tylko pierwszorzędną jakością, ale przede wszystkim odpowiednią dynamiką, różnorodnością ujęć i ciekawymi rozwiązaniami stylistycznymi. Powstały podczas uroczystości materiał przemontowywany jest w komputerze i oddawany na płytach DVD. Wideofilmowanie ślubów jest przez nas odpowiednio przygotowane. Każdorazowo filmy ze ślubów i wesel rozbudowywane są o wprowadzającą czołówkę, pokazy slajdów, klipy muzyczne i atrakcyjne „menu” zawierające podział filmu na części aby umożliwić oglądanie ślubu i wesela od dowolnie wybranego momentu. Oczywiście uwzględniamy wszelkie pomysły państwa młodych na wideofilmowanie ich uroczystości, np. rodzaju muzyki, czołówek filmowych lub stylu teledysków.

Interesująco zmontowane teledyski mogą stać się najciekawszymi fragmentami filmu weselnego i atrakcyjnymi przerywnikami materiału „na żywo”. Nasze klipy są zawsze dokładnie dopasowane do muzyki.
Wideofilmowanie ślubów zaczynamy od spaceru w plenerze lub błogosławieństwa, aż do oczepin,  plus zakończenie spacerem lub tańcem. Na życzenie istnieje możliwość przedłużenia pobytu kamerzysty. Za każdym razem jednak dostosowujemy się indywidualnie do potrzeb klienta.
Cały materiał ubarwiany jest klipami z pleneru, wywiadami i interesującymi wstawkami. Naszą zasadą jest dobrze nakręcony materiał, w czym pomaga urok miasta jakim jest Wrocław. Stabilne, ostre i odpowiednio doświetlone ujęcia decydują o przyjemności z oglądania filmu. Nasi kamerzyści starają się kręcić zawsze solidny materiał nie będąc jednocześnie najważniejszą osobą na weselu – jak to się często zdarza.

Od 1996 posiadamy zezwolenie na filmowanie w kościołach.

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych klipów weselnych.

statystyka